Hur mycket hur mycket !?!?skulle jag inte vilja lämna honom???! Men DET GÅR INTE. fatta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Störningsjouren är inkopplad för att det är så stökigt och mycket grejer i hans lägenhet där jag också måste vara mest hela tiden.( har en egen lägenhet men får aldrig nästan vara där för honom)
så jag städar och städar( har utmattningssyndrom på det också) för att han inte ska bli vräkt , räddar honom för att rädda mig, blir han vräkt så kommer jag lämna honom för jag har verkligen gjort allt och då kommer han vända sig totalt emot mig.vara på min dörr hela fucking tiden, polisen kommer, släpper honom, och så börjar det om, jag kommer alltid vara rädd, alltid ha ångest, inte våga somna, grannar kommer se snett på mig, så kommer det vara i en evighet jag ORKAR INTE MED DET. Det är bara så. kort sagt,Jag tar livet av mig om han blir vräkt , så jag måste städa jag är totalt fast han knarkar är otrogen får psykbryt och skriker och sparkar på saker klagar pga abstinens eller för mycket knark så grannarna klagar ,varvat med jättebra stunder, lämnar jag honom då får jag ett helvete -hela tiden. Jag kan förstå den mamman som hade nåt ex som var jobbig mot henne , som ställde sig med hennes barn på tågrälsen och begick självmord.
Det finns ingen väg ut
det gör inte det